Giriş Yap Kayıt Ol

İlk siparişinize özel %10 indirim kodunu sakın kaçırmayın! İndirim Kodu : ILKSIPARIS

Hakkımızda

Webriva Bilişim Hizmetleri

Webriva, Bursa merkezli bir veri merkezi ve sunucu hizmetleri sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Kurumsal yapımızla birlikte etkili ve hızlı çözümler sunabilen bir ekibe sahibiz, böylece zaman kaybını minimum düzeyde tutuyoruz. Profesyonel kadromuz, AR-GE çalışmalarına önem veren ve yeni teknolojilere açık bir şekilde sürekli gelişmeyi hedefleyen ekip üyelerinden oluşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve dürüstlük, samimiyet ve istekli yaklaşımımızla sorun çözmeye odaklanıyoruz. Mutlu müşterilerin en iyi reklam olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle 7/24 aktif çalışan profesyonel ekibimizle sürekli iş takibi yapıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize en yüksek fayda sağlayacak hizmetleri sunmaktır. Fiyat performans dengesini gözeten bir anlayışla hareket ederek müşterilerimize maksimum verimi sunmayı hedefliyoruz. Uzmanlık alanımızda en iyi olmayı ve müşterilerimize bugün ve gelecekte en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı misyon ediniyoruz.

Hedeflerimiz arasında sadece sektörde pay almak değil, aynı zamanda pastaya şekil vermek de yer alıyor. Şeffaflık, dürüstlük ve mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimizle müşterilerimize fayda sağlayan, insanlara ve emeklere saygı gösteren bir kuruluş olarak var olmayı sürdüreceğiz.

Misyonumuz

Webriva olarak misyonumuz, müşterilerimize güvenilir, yüksek performanslı ve kesintisiz veri merkezi ve sunucu hizmetleri sağlamaktır. Bilişim, teknoloji ve IT alanlarındaki uzmanlık ve deneyimimizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunarak onların ihtiyaçlarını karşılamak ve iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Sunucunuzu Güvenli & Hızlıca Kurun

Size özel sanal ve fiziksel sunucu seçeneklerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

  •  7 / 24 Teknik Destek
  •  Kesintisiz Erişim
  •  Güncel Teknolojiler